۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور بانوان و خانواده دفتر بانوان و خانواده
صفحه اصلی
1400/12/19 تسهیلات کارگشایی ویژه زوجین متولد دهه 60
تسهیلات کارگشایی ویژه زوجین متولد دهه 60
، دکتر اسدزاده مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری از طرح اعطای تسهیلات به زوجین روستایی دهه شصتی خبر داد.
دکتر اسدزاده گفت: معاونت رییس جمهور در امور زنان و خانواده، طی تفاهمات به عمل آمده با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نسبت به تخصیص تسهیلات کارگشایی به زوجین روستایی متولد دهه 60 که تاریخ عقد ایشان از مورخ 15 مهر ماه 1400 تا پایان سال جاری می باشد،تسهیلاتی به طور ویژه در اختیار آنها قرار می گیرد، که این تسهیلات معطوف به استان خاصی نیست و شامل تمام روستاییان و عشایر می‌شود؛ همچنین رایزنی خواهیم کرد تا در اولویت مسکن‌هایی که تعلق می‌گیرد نیز قرار گیرند.
مدیرکل زنان و خانواده استانداری گفت: این اقدام را در راستای حمایت از سیاست های ازدواج در مناطق روستایی کشور عنوان و خاطرنشان کرد: شرایط اخذ وام ازدواج برای متقاضیان واجد شرایط (زوجین هر دو متولد دهه 60 با تاریخ ثبت عقد رسمی از 15 مهرماه تا پایان اسفند 1400) تا سقف 100 میلیون تومان می باشد.
وی افزود: نیاز به مراجعه حضوری به این دفتر نیست و مشمولین می توانند تنها از طریق این سامانه ثبت نام و منتظر تماس جهت معرفی به بانک باشند.
متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به لینک مربوطه، با تکمیل فرم و بارگذاری اسناد مورد نیاز در سامانه ازدواج نسبت به ثبت نام دریافت وام اقدام نمایند.
https://ictstatus.iripo.ir/portal/home
تعداد بازدید: 1750
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal